Tłumaczenia dla firm

W dzisiejszych czasach nieustannie rośnie liczba przedsiębiorców, którzy nawiązują współpracę z zagranicznymi firmami. Coraz częstsze kontakty z osobami spoza Polski sprawiają, że niezbędne jest sporządzanie różnego rodzaju dokumentów w dwóch językach. Jeśli interesują Państwa profesjonalne tłumaczenia dla firm, służymy naszą pomocą.

Wiele lat doświadczenia, około tysiąca zleceń każdego roku i ponad stu stałych klientów – trudno wyobrazić sobie lepszą wizytówkę. Do grona zadowolonych przedsiębiorców mogą dołączyć również Państwo. Co oferujemy? Członkowie naszego zespołu od dawna wykorzystują język angielski w życiu prywatnym i zawodowym – znamy wszystkie zwroty formalne oraz branżowe słownictwo, niezbędne w przekładaniu pisemnym różnego rodzaju dokumentów i treści biznesowych.

Pisemne przekłady biznesowych dokumentów

Najczęściej wykonywane przez nas pisemne tłumaczenia biznesowe i dla firm to umowy spółek i porozumienia między nimi, sprawozdania finansowe oraz zaświadczenia urzędów skarbowych. Często trafiają jednak do nas zamówienia na tłumaczenia dokumentów, wyciągi z KRS oraz innych rejestrów, świadectwa i homologacje techniczne.

Klientom firmowym gwarantujemy nie tylko profesjonalną, precyzyjną realizację tłumaczeń dokumentów biznesowych, ale także szybką obsługę. Wycenę, wraz sugestiami i poradami przesyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia, którego trafia do nas zlecenie. Tłumaczenia pisemne dla firm realizujemy natomiast zazwyczaj w ciągu około dwóch dni od czasu zapłaty za usługę.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING