Tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm stają się coraz bardziej popularne. Jest to spowodowane przede wszystkim rozwojem gospodarki światowej.

Tłumaczenia dla firm – co jest ważne?

Myśląc o ekspansji swojej firmy na rynek międzynarodowy, nie możesz zapomnieć o standardach, jakie panują poza granicami naszego kraju. Odpowiednia rejestracja nie wystarcza. Ważne jest, aby dopasować także język do swoich potencjalnych kontrahentów. Dlatego też istotnym elementem jest dopasowanie wizytówki swojej firmy do osób, z którymi chcemy nawiązywać współpracę.

W dzisiejszych czasach nieustannie rośnie liczba przedsiębiorców, którzy nawiązują współpracę z zagranicznymi firmami. Coraz częstsze kontakty z osobami spoza Polski sprawiają, że niezbędne jest sporządzanie różnego rodzaju dokumentów w dwóch językach. Tłumaczenia dla firm stały się więc codziennością biur, które zajmują się przekładem na języki obce. Obecnie najbardziej uniwersalnym językiem na świecie jest angielski. Warto więc, by Państwa przedsiębiorstwo miało także profesjonalnie sporządzoną dokumentację w tym właśnie języku. Jeśli interesują Państwa profesjonalne tłumaczenia dla firm, służymy naszą pomocą.

Wiele lat doświadczenia, około tysiąca zleceń każdego roku i ponad stu stałych klientów – trudno wyobrazić sobie lepszą wizytówkę. Do grona zadowolonych przedsiębiorców mogą dołączyć również Państwo. Co oferujemy? Członkowie naszego zespołu od dawna wykorzystują język angielski w życiu prywatnym i zawodowym – znamy stylistykę i branżowe słownictwo, niezbędne w przekładaniu pisemnym różnego rodzaju dokumentów i treści biznesowych.

Pisemne przekłady biznesowych dokumentów

Najczęściej wykonywane przez nas pisemne tłumaczenia biznesowe i dla firm to umowy spółek i porozumienia między nimi, sprawozdania finansowe oraz zaświadczenia urzędów skarbowych. Często trafiają jednak do nas zamówienia na tłumaczenia dokumentów, wyciągi z KRS oraz innych rejestrów, świadectwa i homologacje techniczne.

Tłumaczenia dla firm mogą także obejmować inne, istotne elementy funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasze biuro może dokonać przekładu treści zawartych na stronie internetowej, opisów produktów czy też formularzy kontaktowych. Ważne jest, by potencjalny kontrahent wiedział, że ma do czynienia z profesjonalistą. Stawiając na rozwój, właściciele firm nie zawsze przywiązują wagę do tych istotnych składowych przedsiębiorstwa. Jest to błąd, ponieważ coraz częściej witryna internetowa staje się niejako wizytówką naszej firmy. Tłumacz dla firm jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w fachowy sposób zapewnić sobie dobrą pozycję na rynku.

Klientom firmowym gwarantujemy nie tylko profesjonalną, precyzyjną realizację tłumaczeń dokumentów biznesowych, ale także szybką obsługę. Wycenę, wraz sugestiami i poradami przesyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia, którego trafia do nas zlecenie. Tłumaczenia pisemne dla firm realizujemy natomiast zazwyczaj w ciągu około dwóch dni od czasu zapłaty za usługę. Możemy podjąć się tłumaczeń dokumentów finansowych, umów, a także regulaminów wewnętrznych. Realizujemy także usługi tłumaczenia zaświadczeń oraz postanowień sądowych.

Nasze biuro cieszy się szerokim uznaniem, pracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i z całymi przedsiębiorstwami. Nikogo nie faworyzujemy i staramy się dawać z siebie zawsze 100%. Nie mamy również ograniczonego katalogu dokumentów, jakie tłumaczymy. Wykonujemy różnego rodzaju usługi, przez co jesteśmy elastyczni. Liczy się dla nas szczególnie zadowolenie klienta, dlatego też tak dużo osób współpracuje z nami na stałe od wielu lat. Co roku realizujemy ponad 1000 zleceń.

Aby uzyskać wycenę dokumentów biznesowych serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny lub do przesłania dokumentów na adres poczty elektronicznej: simple@simple.edu.pl. Tłumacz niezwłocznie wyceni zlecenie, a po jego opłaceniu, jak najszybciej przełoży je na właściwy język. Następnie dokument dotrze do Państwa zgodnie z wybranym przez Państwa sposobem doręczenia.

Zapraszamy także do biura w Bytomiu. Zlecenia przyjmujemy także z całej Polski i ze świata drogą elektroniczną, a aktualnie otwieramy także swoje biura w Gliwicach i Katowicach i w innych miastach na Śląsku.  

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING