Tłumacz przysięgły języka angielskiego Poznań

Z usługi tłumaczenia uwierzytelnionego korzystają zarówno szefowie dużych przedsiębiorstw, jak i osoby prywatne; przed zwykłą wizytą w urzędzie, ale również i przed podpisaniem umowy z zagranicznym partnerem biznesowym. Za sporządzenie takiego przekładu musi za to odpowiadać tłumacz o szczególnych uprawnieniach — tłumacz przysięgły.

Tłumacz przysięgły Poznań — dlaczego mogą nas Państwo potrzebować?

Przekład oficjalnych dokumentów — od wniosków urzędowych, przez oświadczenia skarbowe po dokumentację techniczną — wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Mówimy tu o pismach, które mogą mieć duży wpływ na najważniejsze dla Państwa bądź prowadzonej przez Państwo działalności sprawy. Każdy błąd może zadecydować o ich ważności — i dlatego przedstawiciele urzędów, banków czy innych instytucji potrzebują zapewnienia, że tłumaczenie złożonego dokumentu jest wiernym przekładem oryginału. A zagwarantować może to jedynie tłumacz przysięgły Poznań.

Jako tłumacze przysięgli wyróżniamy się wyspecjalizowaną wiedzą — nie tylko językową, ale także z zakresu prawa, biznesu czy zagadnień technicznych. Dzięki państwowym uprawnieniom, których symbolem jest oczywiście nasza pieczęć, możemy nadawać przekładanym dokumentom moc prawną równoważną oryginalnym pismom. To na nas spoczywa przy tym pełna odpowiedzialność za jakość i wierność tłumaczenia — nie tylko przed Państwem, ale i w świetle prawa. Tłumacz przysięgły nieprzypadkowo jest zatem uznawany za zawód zaufania publicznego; a w biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Poznań pracujemy już od wielu lat na to, aby swoje zaufanie mogli Państwo powierzyć właśnie nam.

 

 

Tłumaczenia przysięgłe Poznań — jakie dokumenty wymagają pieczęci tłumacza?

Zgodnie z prawem, tłumaczenia przysięgłego wymaga każdy dokument składany przed instytucjami państwowymi — miejscowym urzędem, sądem czy Urzędem Skarbowym. Pieczęci tłumacza mogą jednak oczekiwać także i inne podmioty — od banków po uczelnie wyższe. Wreszcie, tłumaczenie uwierzytelnione często okazuje się niezbędne w przypadku dokumentów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na zagranicznych rynkach. Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Poznań może dla Państwa przygotować przekłady między innymi:

  • dokumentów urzędowych
  • aktów stanu cywilnego oraz notarialnych;;
  • pism sądowych;;
  • dokumentów tożsamości;;
  • dokumentów samochodowych;;
  • dokumentacji finansowej oraz technicznej;;
  • umów kupna—sprzedaży oraz najmu;;
  • umów pomiędzy spółkami.;

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Poznań

W biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumaczenia przysięgłe Poznań zajmujemy się przekładami oficjalnych pism już od kilkunastu lat. Każdego roku podejmujemy się tłumaczenia ponad tysiąca dokumentów — dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy gotowi, by z najwyższą rzetelnością przygotować tłumaczenie niemal każdego rodzaju dokumentu; szczególnie zachęcamy do partnerskiej współpracy z nami właścicieli firm, prowadzących swoją działalność na zagranicznych rynkach.

Z myślą o tym, jak pilne mogą być sprawy, z którymi do nas Państwo trafiają, każde tłumaczenie staramy się zrealizować w jak najkrótszym czasie — aż 90% z nich trafia na Państwa ręce w ciągu dwóch dni od otrzymania przez nas zlecenia. Dodatkowo, klientom mieszkającym w Poznaniu oferujemy możliwość realizacji tłumaczenia online — na podstawie pliku PDF, zdjęcia wysokiej jakości lub skanu dokumentu.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING