Tłumacz przysięgły online

Tłumacz przysięgły online – nowoczesna i wygodna forma

Jeżeli zależy Państwu na szybkim i profesjonalnym przetłumaczeniu dokumentacji w formie cyfrowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług.

Tłumaczenia zdalne dla każdego

Nasza firma specjalizuje się w przekładzie każdego rodzaju dokumentacji. Wykonujemy usługę tłumaczenia przysięgłe online, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w ekspresowym czasie potrzebują uzyskać uwierzytelnione pisma, które są także dostępne w wersji cyfrowej i posiadają wszelkie niezbędne podpisy. Tłumacz przysięgły języka angielskiego wykonuje tradycyjnego przekładu dokumentacji, jak również treści online.

 

 

Gdzie uzyskać informacje dotyczące wyceny?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w formie online każde z otrzymanych zleceń analizuje pod kątem złożoności pracy, jaką musi poświęcić na przekład konkretnych pism, jak również czasu, w jakim jest w stanie zrealizować zlecenie. Stąd też nasze biuro nie ma ściśle określonych cen za poszczególne usługi. Wszystkie zlecenia są indywidualnie wyceniane po ich szczegółowym przeanalizowaniu. Odbywa się to w następujący sposób. Klient, który jest zainteresowany ofertą tłumaczenia online, poprzez specjalny formularz dostępny na naszej stronie przesyła wszelkie dokumenty, które mają zostać przełożone z języka polskiego na język angielski – lub odwrotnie – z języka angielskiego na język polski. Wraz z materiałami do przetłumaczenia klient może także napisać wiadomość, uwzględniającą na przykład do jakich celów potrzebuje wykonania tłumaczenia lub też formy jej sporządzenia. Pozostawia także swoje dane kontaktowe – imię, nazwisko oraz adres e-mail lub numer telefonu, dzięki czemu kontakt z nim jest szybki i bezpośredni. Tłumacz przysięgły języka angielskiego online analizuje przesłaną treść wiadomości, po czym, w jak najkrótszym terminie, udziela dokładnej odpowiedzi na temat ceny usługi. Wtedy też klient może podjąć decyzję, czy akceptuje takie warunki współpracy. Tłumacz przysięgły online podaje także termin, w jakim zlecenie zostanie wykonane. Dzięki temu nasi klienci w sposób jasny i klarowny są informowani, ile kosztuje dana usługa i mają pewność, że tłumaczenia wykonane przez naszą firmę są profesjonalne.

Bogata oferta dostosowana do potrzeb każdego klienta

Nasze biuro wykonuje tłumaczenia przysięgłe online nie tylko dla indywidualnych klientów, ale także dla przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Zaufało nam już wielu klientów, a stałe zlecenia uzyskujemy od ponad 100 podmiotów, z którymi w dalszym ciągu owocnie współpracujemy. Większość naszych projektów jest realizowana w terminie nieprzekraczającym dwóch dni roboczych. Nie jesteśmy firmą pośredniczącą, dlatego też nasze tłumaczenia w formie online cieszą się taką popularnością. Nie wysyłamy dokumentacji otrzymanej przez Państwa do innych firm, co jest szczególnie ważne w przypadku pism, które zawierają wrażliwe dane. Działamy w 100% bezpiecznie. Nasze systemy posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu wszystkie przesyłane dokumenty nie zaginą, ani nie zostaną też przechwycone przez hakerów internetowych. Szanujemy Państwa czas, pieniądze oraz anonimowość. Tłumaczenia przysięgłe online, jakie oferujemy są wykonywane przez profesjonalistów, którzy pracują w ten branży z powodzeniem od wielu lat. Od naszych klientów otrzymujemy ponad 1000 zleceń rocznie. Każde z nich rozpatrywane jest przez nas w sposób indywidualny i kompleksowy. Mogą mieć więc Państwo pewność, że wszystkie dokumenty będą przygotowane przez nas z najwyższą jakością i dbałością o każdy detal.

Wykwalifikowani i sprawdzeni tłumacze przysięgli w jednym miejscu

W naszej firmie pracuje tłumacz przysięgły, który przekłada teksty na język angielski online w oparciu o wszelkie standardy, które obowiązują nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że wykonane przez nas usługi są w pełni profesjonalne. Działamy na rynku już od 2002 roku. Tłumacz przysięgły Paweł Bujak, który wykonuje przekłady dokumentów online, jest wpisany na listę tłumaczy przysięgłych opublikowaną na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. W łatwy sposób można więc sprawdzić jego kompetencje. Dodatkowo, jest on członkiem Związku Zawodowego Tłumaczy Przysięgłych oraz Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. Posiadając tak wielu stałych klientów, nie możemy sobie pozwolić na obniżenie naszych standardów wypracowanych przez lata, dlatego też wciąż obserwujemy rozwój naszej branży i dopasowujemy się do pojawiających się zaleceń, aby cieszyć się wysoką jakością oferowanych przez nas usług.

Rodzaje usług jakie wykonuje nasza firma

Specjalizujemy się w szeroko pojętych tłumaczeniach dokumentów dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasza oferta nie stanowi zamkniętego katalogu. Przede wszystkim naszą pracę skupiamy na:

  • tłumaczeniach poświadczonych (przysięgłych),
  • tłumaczeniach specjalistycznych,
  • tłumaczeniach technicznych,
  • tłumaczeniach ustnych.

Wykonujemy także tłumaczenia dla firm w zakresie umów, porozumień czy wykonywania przekładu sprawozdań finansowych. Dokonujemy przekładów wyciągów z KRS czy też tłumaczymy zaświadczenia urzędów skarbowych. Wykonujemy także usługi z zakresu tłumaczeń wyroków, decyzji urzędowych czy zaświadczeń o niekaralności. Nasza oferta zawiera także tłumaczenie dyplomów, kart pojazdów, dokumentacji samochodowej i wielu, wielu innych, często niestandardowych, dokumentów. W razie pytań zawsze staramy się udzielić naszym klientom kompleksowej odpowiedzi na każde z nich.

Tłumacz przysięgły angielski online jest stosunkowo nową metodą, którą stworzyliśmy w celu ułatwienia kontaktu z naszymi klientami, którzy nie zamieszkują na terenie Śląska, a zaufali naszym profesjonalnym usługom. Tłumacz przysięgły online jest więc doskonałą alternatywą dla tradycyjnych biur tłumaczeń, która chce wyjść naprzeciw swoim odbiorcom i ceni ich czas. Przekłady wykonywane są w ten sposób w znacznie szybszym czasie, a są równie kompleksowe, jak te w tradycyjnej formie. Tłumacz przysięgły online to wygodna metoda na uzyskanie profesjonalnego tłumaczenia wszelkiej dokumentacji. Nasze biuro posiada wieloletnią tradycję, dlatego też cieszy się dużym uznaniem wśród konkurencyjnych firm w tej branży.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING