Tłumacz przysięgły języka angielskiego Zielona Góra

Pomoc tłumacza może być potrzebna każdemu — od właściciela sprowadzonego z zagranicy auta, który wybiera się z dokumentami do urzędu, po szefa dużego przedsiębiorstwa, wchodzącego właśnie na międzynarodowy rynek. Warto, by tak istotnymi sprawami zajął się tłumacz rzeczywiście godny zaufania — czyli tłumacz przysięgły.

 

Tłumacz przysięgły Zielona Góra — dlaczego warto nam zaufać?

Czym różni się tłumaczenie przysięgłe od zwyczajnego? Odpowiedzialnością. Dokumenty urzędowe, sądowe czy biznesowe, które podlegają właśnie tłumaczeniu przysięgłemu (uwierzytelnionemu) dotyczą przecież kluczowych dla Państwa bądź prowadzonej przez Państwo działalności spraw. Każdy błąd lub nieścisłość może zaważyć o ich ważności — i dlatego przekładem takich pism mogą się zajmować jedynie ci specjaliści, którzy posiadają państwowe uprawnienia — czyli tłumacze przysięgli.

Nasza pieczęć — którą znajdą Państwo pod każdym przetłumaczonym przez nas tekstem — może być dla Państwa dowodem dwóch rzeczy. Tego, że sporządzony przekład jest wierny oryginałowi i posiada równą mu moc prawną, a także tego, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność (w świetle prawa, jak i przed naszymi klientami) za jakość tłumaczenia. Bo w naszym zawodzie najważniejsze jest zaufanie — mamy nadzieję, że obdarzą nim Państwo biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Zielona Góra.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Zielona Góra — jakie dokumenty wymagają tłumaczenia przysięgłego?

Lista pism i dokumentów, pod którymi powinna znaleźć się pieczęć tłumacza przysięgłego jest bardzo długa — znajdują się na niej zarówno dokumenty, z którymi udadzą się Państwo do urzędu czy banku, jak i te, które mogą być niezbędne przy rozliczaniu podatków, podpisywaniu umowy kupna-sprzedaży czy kontraktu biznesowego. W wielu sytuacjach konieczność sporządzenia tłumaczenia uwierzytelnionego jest podyktowana przepisami prawa — dla przykładu, pracownicy państwowych urzędów nie mogą uznać za ważny dokumentu przedłożonego w innym języku niż polski. Z kolei dla instytucji prywatnych pieczęć tłumacza jest przede wszystkim potwierdzeniem, że przekład został sporządzony w pełnej zgodzie z oryginalnym dokumentem.

W biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Zielona Góra przygotujemy dla Państwa tłumaczenia:

dokumentów tożsamości;

  • aktów stanu cywilnego i notarialnych;
  • pism sądowych;
  • umów kupna-sprzedaży oraz najmu;
  • umów o pracę;
  • dyplomów i dokumentacji szkolnej oraz akademickiej;
  • dokumentacji technicznej;
  • kontraktów biznesowych;
  • sprawozdań, oświadczeń i innych dokumentów finansowych.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Zielona Góra

Jako biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły Zielona Góra pomagamy Państwu już od kilkunastu lat. Co roku podejmujemy się tłumaczenia ponad tysiąca oficjalnych dokumentów i pism; zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w przekładach na potrzeby biznesu — mogą być Państwo pewni, że o sprawozdaniach finansowych, umowach czy kontraktach biznesowych wiemy wszystko. Z taką samą, najwyższą troską podchodzimy jednak do każdego tłumaczonego dokumentu — bo rozumiemy, że powierzają nam Państwo najważniejsze dla siebie sprawy.

Z uwagi na Państwa wygodę, tłumaczenia przysięgłe Zielona Góra realizujemy zawsze w najkrótszym możliwym czasie. Ponad 90% naszych przekładów trafia na ręce klientów już w ciągu dwóch dni od otrzymania zlecenia. Dodatkowo, klientom z Zielonej Góry oferujemy możliwość realizacji tłumaczenia online — na podstawie przesłanego przez Państwo pliku PDF, skanu lub wysokiej jakości zdjęcia dokumentu.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING