Tłumacz przysięgły języka angielskiego Tarnowskie Góry

Biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach

Jesteś z Tarnowskich Gór lub okolic? Szukasz profesjonalistów, którzy w szybkim czasie przetłumaczą ważną dla Ciebie dokumentację? Sprawdź naszą nową ofertę.

Czym zajmuje się tłumacz przysięgły?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Paweł Bujak, który na co dzień współpracuje z naszym biurem, jest osobą posiadającą bogate doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju tłumaczeń. Został on wpisany na listę tłumaczy opublikowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dzięki temu wszystkie dokumenty, jakie sporządza, są opatrzone przez niego specjalną pieczęcią, która jest respektowana we wszystkich krajach. Tłumaczenia przysięgłe to nic innego niż wykonywanie przekładu tekstów, które w oryginale są napisane w języku polskim na język angielski. Są one często wymagane przez zagranicznych przedsiębiorców lub uczelnie wyższe, które mają swoje siedziby poza granicami Polski. Tłumacz przysięgły języka angielskiego zajmuje się tworzeniem odpisów wszelkiej dokumentacji, która wymaga przekładu.

 

 

Do kogo skierowana jest oferta naszego biura tłumaczeń?

Przede wszystkim, tłumacz przysięgły wykonuje usługi dla osób, które potrzebują konkretnego wszelkiego poświadczonych za zgodność dokumentów. Nasze biuro posiada szerokie doświadczenie w sporządzaniu różnych pism. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego zarówno tekstów branżowych (np. z zakresu prawa czy medycyny), jak i również dyplomów, zaświadczeń o nabytych kwalifikacjach zawodowych, pism urzędowych, orzeczeń sądowych, decyzji wydawanych na szczeblu administracji rządowej i pozarządowej, dokumentacji pojazdów mechanicznych czy materiałów dotyczących przedsiębiorstw (umowy, bilanse, sprawozdania). Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wielu klientów korzysta z naszych usług regularnie. Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego są przez nas wykonywane rzetelnie i szybko. Tłumacz przysięgły, z którym prowadzimy nasze biuro, wykonuje także przekłady ustne. Dodatkowo wprowadziliśmy także możliwość sporządzania tłumaczeń w formie online, które są opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Tarnowskich Górach

W związku z rozwojem naszego biura tłumaczeń postanowiliśmy rozwinąć skrzydła i otworzyliśmy kolejne punkty w różnych miastach, wśród nich są także Tarnowskie Góry. Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 2002 roku i cieszy się dużym zaufaniem różnego typu klientów. Nie wszyscy jednak mogli dojeżdżać do Bytomia, gdzie powstałą nasza pierwsza placówka. Wraz ze wzrastającym zainteresowaniem, postanowiliśmy wprowadzić możliwość wykonania tłumaczeń w Tarnowskich Górach. Chcemy bowiem wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego pragniemy dać im możliwość korzystania z naszych usług na większą skalę. Tłumaczenia przysięgłe w tym mieście nie mają wystarczającej liczby fachowców, którzy mogliby pomóc wielu osobom poszukującym profesjonalnych przekładów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, skierowaną do każdego typu klienta oraz skontaktowanie się z nami poprzez dane umieszczone na naszej stronie internetowej. Katalog naszych usług nie jest zamknięty, dlatego też jesteśmy otwarci na każdą współpracę.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING