Tłumaczenia dla osób prywatnych

Szybko, przez Internet i bez pośredników – od kiedy założyliśmy biuro, zależało nam na tym, by nasze usługi były dostępne dla jak największej liczby klientów. Obecnie szczycimy się tym, że rocznie przyjmujemy ponad tysiąc zleceń na tłumaczenia pisemne od klientów z całego kraju. Jak to się stało, że wykonywane przez nas tłumaczenia dokumentów dla osób prywatnych są tak popularne?

Szybka obsługa online osób prywatnych

Kluczem do zdobycia uznania w oczach klientów było maksymalne uproszczenie procesu składania i realizacji zamówienia. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami drogą telefoniczną lub mailową i wyślą w formie dokumentu, pliku, skanu lub zdjęcia treści przeznaczone do przełożenia z języka polskiego na angielski lub odwrotnie. W ciągu kilku godzin od odebrania niezbędnych informacji, przystępujemy do analizy i wyceny zlecenia. Po potwierdzeniu przyjęcia przez Państwa usługi i dokonaniu zapłaty, przystępujemy do pisemnego tłumaczenia dokumentów. Oczywiście, każde pisemne zlecenie jest indywidualne i charakteryzuje się inną długością, charakterem czy stopniem trudności, zazwyczaj jednak przygotowane przez nas materiały wysyłamy do osób prywatnych w przeciągu dwóch dni.

 

 

Rozbudowana oferta

Jakie pisemne tłumaczenia dla osób prywatnych najczęściej realizujemy? Z uwagi na doświadczenie naszego zespołu, specjalizujemy się przede wszystkim w dokumentach urzędu stanu cywilnego, zaświadczeniach urzędów miejskich, gminnych i skarbowych, o niekaralności, wyrokach w sprawach cywilnych, dokumentach samochodowych i dyplomach. W określonych przypadkach realizujemy jednak również zlecenia na teksty zwykłe.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING