Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław

Jednym z największych wyzwań dla tłumacza jest przekład oficjalnych dokumentów — zajmujący się nimi tłumacz musi pochwalić się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również specjalistyczną wiedzą z danej dziedziny oraz gotowością do wzięcia odpowiedzialności za dokonany przekład. I każdą z tych cech charakteryzuje się tłumacz przysięgły.

Tłumacz przysięgły Wrocław — tłumacz godny zaufania

Urzędowe pisma, akty stanu cywilnego czy kontrakty biznesowe — każdy z tych dokumentów może odegrać niebagatelną rolę, czy to w Państwa codziennym życiu, czy w prowadzonej przez Państwo działalności. Ich ewentualne tłumaczenie wiąże się więc z dużą odpowiedzialnością, której może się podjąć tylko tłumacz przysięgły Wrocław. Nasza profesja nieprzypadkowo jest więc uważana za zawód zaufania publicznego — poprzez tłumaczenia przysięgłe bierzemy udział w najważniejszych dla Państwa sprawach.

Spośród innych tłumaczy wyróżniamy się nie tylko wysoko wyspecjalizowaną wiedzą (przede wszystkim z zakresu prawa), ale — co najważniejsze — szczególnymi uprawnieniami. Jedynie pisma przełożone przez tłumacza przysięgłego posiadają moc prawną równoważną oryginałowi i mogą być uznane przez państwowe czy finansowe instytucje. Warto o tym pamiętać — i zadbać, aby pod dokumentami znalazła się pieczęć tłumacza godnego zaufania.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław — tłumaczymy to, co dla Państwa najważniejsze

Lista dokumentów, w przypadku których konieczne będzie tłumaczenie przysięgłe Wrocław jest bardzo długa. Znajdują się na niej zarówno pisma, z którymi udadzą się Państwo do najbliższego urzędu czy banku, jak i dokumenty niezbędne przy prowadzeniu działalności gospodarczej na międzynarodowym rynku. W biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław zrealizujemy dla Państwa przekłady z języka angielskiego bądź odwrotnie:

  • aktów notarialnych;
  • aktów stanu cywilnego;
  • pism urzędowych;
  • dokumentów tożsamości;
  • dokumentów samochodowych;
  • kontraktów biznesowych;;
  • sprawozdań i dokumentów finansowych;
  • dokumentacji technicznej;;
  • umów o pracę;
  • umów najmu oraz kupna—sprzedaży.;

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław

Biuro tłumaczeń SIMPLE jest obecne na rynku tłumaczeń przysięgłych od kilkunastu lat. Naszą specjalnością są przekłady dla firm — mogą być Państwo pewni, że wiemy wszystko na temat umów biznesowych, sprawozdań i zaświadczeń skarbowych czy dokumentacji technicznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu — każdego roku realizujemy dla naszych klientów i partnerów biznesowych ponad tysiąc przekładów — jesteśmy w stanie dostosować się do specyficznych wymagań każdej branży. Oczywiście, równie wysoką jakość tłumaczeń możemy zagwarantować Klientom prywatnym, którzy mogą potrzebować przekładu dokumentów urzędowych, notarialnych czy samochodowych.

W biurze SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Wrocław przywiązujemy dużą wagę do tego, aby zlecone przez Państwa tłumaczenia realizować w jak najkrótszym czasie — rozumiemy, że Państwa sprawy często nie cierpią zwłoki. Ponad 90% tłumaczeń przekazujemy klientom w ciągu dwóch dni od otrzymania zlecenia.

Tym z Państwa, którzy mieszkają bądź prowadzą działalność we Wrocławiu, możemy zaproponować także możliwość tłumaczenia online — przełożone w ten sposób dokumenty zachowują oczywiście pełną moc prawną, a do ich tłumaczenia niezbędne jest jedynie przesłanie oryginalnego pisma w formie pliku PDF, skanu lub zdjęcia wysokiej jakości.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING