Tłumacz przysięgły języka angielskiego Chorzów

Biuro tłumacza przysięgłego w Chorzowie

Nie wiesz komu powierzyć wykonanie profesjonalnego tłumaczenia ważnej dokumentacji? Szukasz profesjonalistów w swoim fachu? Sprawdź, co oferuje Ci nowe biuro tłumaczeń z siedzibą w Chorzowie.

Kto może wykonać profesjonalne tłumaczenie?

Tłumaczenia przysięgłe to dziedzina, która dla wielu osób może być odbierana jako czarna magia. Nie wiedzą do kogo się zwrócić, by wykonał dobry przekład ważnych materiałów. Jeżeli poszukujesz takiej osoby, z chęcią Ci w tym pomożemy. Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego, która zajmuje się wykonywaniem przekładów tekstów wszelkiego typu w sposób profesjonalny. Nasza oferta dotyczy nie tylko tekstów, które mają charakter nieformalny, ale również podejmujemy się przekładu materiałów specjalistycznych na język angielski. Tłumacz przysięgły języka angielskiego w miejscowości Chorzów pomoże Ci w szybki sposób uzyskać eksperckie tłumaczenie dokumentacji pojazdów mechanicznych, pism procesowych czy urzędowych, bilansów i umów dotyczących przedsiębiorstw, wypisów z KRK, czy też zaświadczeń i decyzji wydawanych przez instytucje samorządowe. Jesteśmy także gotowi na udzielenie pomocy w tłumaczeniu tekstów z innych dziedzin. Tłumacz przysięgły Paweł Bujak, z którym ściśle współpracujemy, jest fachowcem, który uzyskał uprawnienia do wykonywania tłumaczeń różnego rodzaju pism. Wszystkie jego prace są opatrzone specjalną pieczęcią, na której widnieje jego numer na liście tłumaczy przysięgłych prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Posiada on także możliwość opatrzenia dokumentacji kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wszystkie materiały sporządzone przez nasze biuro są więc uznawane na całym świecie. Jeżeli więc szukasz zaufanej osoby, która w szybki sposób pomoże Ci uzyskać tłumaczenie ważnej dokumentacji, doskonale trafiłeś.

Bogate doświadczenie na rynku tłumaczy przysięgłych

Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tej pory ciągle wzbogacamy naszą wiedzę i nabywamy doświadczenia. Cieszymy się zaufaniem wielu stałych klientów, którzy regularnie do nas wracają. W naszych placówkach zatrudnieni są profesjonaliści, którzy chętnie pomogą Ci w razie jakichkolwiek trudności związanych z przekładem tekstów. W związku z rozwojem postanowiliśmy rozwinąć sieć naszych biur o kolejną niezwykłą lokalizację – Chorzów. Jest to jedno z miast położone na terenie aglomeracji śląskiej. W Chorzowie ma swoją siedzibę wiele zagranicznych przedsiębiorstw. Jest to także miasto niezwykle atrakcyjne dla studentów. W związku z tym osiedla się tu także wielu obcokrajowców, którzy aktywnie poszukują pracy lub chcą w tym miejscu kontynuować swoją naukę. Nasz tłumacz przysięgły w miejscowości Chorzów może pomóc Ci w wykonaniu profesjonalnych tłumaczeń ważnej dokumentacji, której wymaga od Ciebie pracodawca, czy też uczelnia wyższa. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego wszystkich materiałów, jakie nam Państwo dostarczycie.

Co zawiera nasza oferta naszego biura tłumaczeń?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Paweł Bujak, z którym na stałe współpracujemy, zajmuje się przekładem różnego rodzaju tekstów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu zakresu swoich umiejętności wykonuje on tłumaczeń zarówno fachowej dokumentacji z różnych specjalistycznych branż, jak i poszczególnych dokumentów, które są wymagane w przypadku rejestracji pojazdu w naszym kraju, czy też aplikowania na studia wyższe poza granicami Polski. Nasze biuro wykonuje tłumaczenia pisemne, jak również ustne, czyli takie, które nie posiadają materiału źródłowego w formie pisemnej. Stawiamy przede wszystkim na dobro klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na każdego rodzaju zlecenie. W przypadku osób, które zamieszkują w innej części kraju lub też przebywają za granicą – albo – którym z różnych powodów trudno jest dotrzeć do naszych placówek stacjonarnych, oferujemy także wykonywanie usług w formie online. W jaki sposób wykonujemy takie tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego? To proste. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy specjalny formularz zgłoszeniowy, za pomocą którego w prosty sposób możesz przesłać nam materiały źródłowe, których tłumaczenia potrzebujesz. Wtedy nasi eksperci zapoznają się z treścią wiadomości i w jak najkrótszym czasie udzielą Ci odpowiedzi, jaka byłaby cena wykonania takiej usługi, a także, w jakim czasie mógłbyś uzyskać profesjonalne tłumaczenie.