Tłumaczenie dokumentów medycznych

Medycyna wymaga najwyższej rzetelności nie tylko od lekarzy, ale i od tłumaczy zajmujących się przekładem dokumentacji. W Biurze Tłumacza Przysięgłego SIMPLE możemy to Państwu zagwarantować.

 

Tłumaczenie dokumentów medycznych — dlaczego warto zaufać tłumaczowi przysięgłemu?

Dokumentacja medyczna stanowi bardzo specyficzną formę tekstów. Jej przekład wymaga od tłumacza wysoko wyspecjalizowanej wiedzy — nie tylko tej związanej z codzienną pracą lekarzy, farmaceutów i badaczy, ale również z zakresu prawa medycznego. Tłumaczenia dokumentów medycznych są wykorzystywane zarówno przez praktyków, jak i instytucje państwowe — ale co najważniejsze, mogą mieć realny wpływ na zdrowie pacjentów. Opracowywanie takich przekładów wiąże się zatem z dużą odpowiedzialnością; warto ją powierzyć profesjonaliście — tłumaczowi przysięgłemu.

 

 

W zawodzie tłumacza przysięgłego odpowiedzialność to najważniejsze słowo. Bierzemy ją na siebie zarówno wobec Państwa oczekiwań, jak i w świetle prawa; zapewnienie pełnej zgodności tłumaczonych dokumentów z oryginałem oraz zachowanie informacji, którymi Państwo się z nami dzielą w tajemnicy nie są jedynie częścią naszej oferty — stanowią nasz obowiązek.

 

Pieczęć tłumacza przysięgłego z Biura SIMPLE będzie więc dla Państwa — jak również dla Państwa pacjentów i współpracowników — dowodem jakości oraz zaufania, które w świecie medycyny są przecież bezcenne.

 

Tłumaczenia dokumentów medycznych w Biurze Tłumacza Przysięgłego SIMPLE

W Biurze Tłumacza Przysięgłego SIMPLE realizujemy tłumaczenia dokumentów medycznych zarówno na potrzeby instytucji, jak i osób prywatnych. Współpracujemy z lekarzami, farmaceutami oraz prawnikami — łącząc nasze doświadczenia, możemy dla Państwa przygotować rzetelne i przejrzyste tłumaczenie dokumentów medycznych różnego rodzaju — na przykład:

  • karty pacjenta;
  • historie medyczne;
  • zwolnienia i wypisy ze szpitala;
  • dokumenty powypadkowe;
  • protokoły medyczne i operacyjne;
  • wyniki testów oraz badań laboratoryjnych.

 

Z myślą o Państwa komforcie, tłumaczenie dokumentów medycznych realizujemy nie tylko stacjonarnie — w biurze w Bytomiu — ale również online: na podstawie dokumentu w formie pliku PDF, skanu lub dobrej jakości zdjęcia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu — i powierzenia tak istotnych dla Państwa dokumentów profesjonalistom z Biura Tłumaczeń SIMPLE.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING