Tłumacz przysięgły języka angielskiego Bydgoszcz

Przygotowanie przekładu wielostronicowej dokumentacji technicznej, sprawozdania finansowego z całego roku działalności firmy czy zestawu pism sądowych to dla tłumaczy największe wyzwania. Wymagają nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale i gotowości do wzięcia odpowiedzialności za każdy błąd. I takich tłumaczeń może się podjąć wyłącznie tłumacz przysięgły.

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz — tłumaczenia największej wagi

Oficjalne dokumenty — od tych, z którymi trafią Państwo do urzędu lub banku po te niezbędne dla działalności Państwa firmy — stanowią dla tłumacza przysięgłego codzienność. Ich przekład to dla nas ogromna odpowiedzialność; doskonale wiemy, że każdy błąd może zdecydować o ich ważności, a co za tym idzie — na powodzeniu Państwa spraw.

Jako tłumacze „z pieczęcią” — czyli z państwowymi uprawnieniami, dzięki którym możemy nadawać przekładanym dokumentom moc prawną równoważną oryginalnym pismom — bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość każdego z naszych tłumaczeń. Zarówno w świetle prawa, jak i wobec Państwa oczekiwań. Naszą profesję nieprzypadkowo zalicza się do grona zawodów zaufania publicznego — ponieważ w równym stopniu, co na językowej i specjalistycznej wiedzy opieramy się właśnie na zaufaniu naszych klientów. A w biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły Bydgoszcz pracujemy na nie już od lat.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Bydgoszcz — przy jakich przykładach możemy Państwu pomóc?

Tłumaczenie przysięgłe Bydgoszcz — czyli takie, którego zgodność z oryginałem jest potwierdzona pieczęcią tłumacza przysięgłego — będzie niezbędne w przypadku wszystkich dokumentów, które chcieliby Państwo złożyć w instytucji państwowej. Od lokalnych urzędów, przez sądy po Urząd Skarbowy. Zgodnie z prawem, ich pracownicy nie mogą przyjąć pisma w innym języku niż polski — pomoc tłumacza przysięgłego będzie więc w takiej sytuacji konieczna.

Tłumaczeń uwierzytelnionych wymagają również inne podmioty, z którymi często mają Państwo do czynienia — na przykład banki, towarzystwa ubezpieczeniowe czy szkoły. Naszą pomoc oferujemy także firmom działającym na zagranicznych rynkach i współpracujących z tamtejszymi partnerami biznesowymi.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Bydgoszcz przygotuje dla Państwa przekłady:

• aktów stanu cywilnego i notarialnych;
  • dokumentów tożsamości;
  • pism urzędowych i sądowych;
  • dokumentów szkolnych oraz uniwersyteckich;
  • dokumentów finansowych;
  • specjalistycznej dokumentacji technicznej;
  • kontraktów pomiędzy spółkami;
  • sprawozdań, zaświadczeń i innych dokumentów związanych z działalnością przedsiębiorstwa;
  • umów kupna-sprzedaży, najmu oraz o pracę.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń przysięgłych SIMPLE działa już od kilkunastu lat. Od początku naszej działalności pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i partnerami biznesowymi. Każdego roku realizujemy dla Państwa ponad tysiąc przekładów; dzięki tak bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie z najwyższą rzetelnością zająć się każdym pismem, z jakim Państwo do nas przyjdą. Szczególnie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców: tych, którzy planują rozszerzyć swoją działalność na zagraniczne rynki oraz tych, którzy są na nich obecni od dawna. Jesteśmy w stanie Państwu zaproponować najskuteczniejsze rozwiązania w kwestii przygotowania dokumentów nie tylko pod względem językowym, ale i formalnym.

W biurze SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Bydgoszcz doskonale wiemy, jak ważną rolę w każdej urzędowej lub biznesowej sprawie odgrywa czas. Dlatego dbamy o to, aby zapewnić go Państwu jak najwięcej. Ponad 90% zleceń realizujemy w ciągu zaledwie dwóch dni od ich otrzymania. Zaś tym z Państwa, którzy prowadzą swoją działalność lub mieszkają w Bydgoszczy, proponujemy także możliwość tłumaczenia online — dokumenty mogą nam Państwo przesłać w formie skanu, pliku PDF, a nawet — wysokiej jakości zdjęcia. I oczywiście, tak zrealizowane tłumaczenie zachowuje pełną moc prawną.