Tłumacz przysięgły języka angielskiego Lublin

Od dobrego tłumacza mogą Państwo oczekiwać przede wszystkim doskonałej znajomości języka obcego; tłumacz przysięgły oferuje coś więcej. Jako jedyny może nadawać moc prawną przekładanym dokumentom — a to rzecz niezbędna w wielu istotnych dla Państwa sprawach.

Tłumacz przysięgły Lublin — bierzemy odpowiedzialność za Państwa sprawy

Tłumaczenie przysięgłe oficjalnych dokumentów uchodzi za jedno z największych wyzwań dla tłumacza — oprócz biegłej znajomości dwóch języków, wymaga wysoce specjalistycznej wiedzy z obszaru prawa, biznesu czy zagadnień technicznych, a także gotowości do wzięcia odpowiedzialności za przekładany tekst. Nieprawidłowo wykonane tłumaczenie może bowiem zaważyć o tym, czy uda się Państwu złożyć wniosek w urzędzie, zawrzeć umowę z partnerem biznesowym lub rozliczyć podatek z Państwa działalności.

Tłumacze przysięgli są jedynymi, którym przysługuje prawo realizowania tak istotnych dla Państwa tłumaczeń. Posiadając państwowe uprawnienia, możemy nadawać tłumaczonym pismom moc prawną równą oryginalnym dokumentom. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość tłumaczeń — nie tylko wobec Państwa oczekiwań, ale i w świetle prawa. Wreszcie, dbamy o zachowanie w tajemnicy wszystkich informacji związanych ze współpracą z Państwem. W zawodzie tłumacza przysięgłego najważniejsze jest zaufanie; pracujemy na nie od lat w biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Lublin.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Lublin — w jakich sytuacjach mogą Państwo potrzebować naszej pomocy?

Pieczęć tłumacza przysięgłego jest niezbędna pod większością dokumentów, które chcieliby Państwo przedłożyć w banku, urzędzie czy innej instytucji państwowej. Zgodnie z prawem, ich przedstawiciele przyjmują jedynie dokumenty w języku polskim — warto o tym pamiętać.

Tłumaczenia przysięgłe Lublin są także nieodłączną częścią prowadzenia działalności gospodarczej rozszerzającej się poza granice naszego kraju. W przypadku przekładów umów pomiędzy spółkami czy sprawozdań finansowych równie ważna, co pieczęć tłumacza jest specjalistyczna wiedza, którą możemy Państwu służyć. Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Lublin realizuje, między innymi, przekłady:

  • dokumentów tożsamości;
  • aktów stanu cywilnego i notarialnych;
  • pism sądowych;
  • umów kupna-sprzedaży oraz najmu;
  • umów o pracę;
  • dyplomów i dokumentacji szkolnej oraz akademickiej;
  • dokumentacji technicznej;
  • kontraktów biznesowych;
  • sprawozdań, oświadczeń i innych dokumentów finansowych.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Zielona Góra

Jako biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły Zielona Góra pomagamy Państwu już od kilkunastu lat. Co roku podejmujemy się tłumaczenia ponad tysiąca oficjalnych dokumentów i pism; zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Specjalizujemy się w przekładach na potrzeby biznesu — mogą być Państwo pewni, że o sprawozdaniach finansowych, umowach czy kontraktach biznesowych wiemy wszystko. Z taką samą, najwyższą troską podchodzimy jednak do każdego tłumaczonego dokumentu — bo rozumiemy, że powierzają nam Państwo najważniejsze dla siebie sprawy.

Z uwagi na Państwa wygodę, tłumaczenia przysięgłe Zielona Góra realizujemy zawsze w najkrótszym możliwym czasie. Ponad 90% naszych przekładów trafia na ręce klientów już w ciągu dwóch dni od otrzymania zlecenia. Dodatkowo, klientom z Zielonej Góry oferujemy możliwość realizacji tłumaczenia online — na podstawie przesłanego przez Państwo pliku PDF, skanu lub wysokiej jakości zdjęcia dokumentu.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING