Tłumacz przysięgły języka angielskiego Łódź

Szukając tłumacza, który zajmie się przekładem najważniejszych dla Państwa spraw dokumentów, powinni Państwo oczekiwać czegoś więcej niż doskonałej znajomości języka. Tłumaczenie oficjalnych pism wiąże się bowiem z ogromną odpowiedzialnością — której w praktyce może się podjąć jedynie tłumacz przysięgły.

Tłumacz przysięgły Łódź — dbamy o Państwa sprawy

Dla tłumaczy przysięgłych praca z oficjalnymi dokumentami każdego rodzaju — od tych, z którymi udadzą się Państwo do urzędu lub banku, po te niezbędne przy prowadzeniu międzynarodowej działalności — to codzienność. Wymagają one od nas zarówno perfekcyjnej znajomości języków, jak i specjalistycznej wiedzy w dziedzinach, którymi się zajmujemy. Musimy być ekspertami z zakresu prawa, finansów, a nawet zagadnień technicznych; w biurze SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Łódź możemy tym Państwu służyć.

Jako tłumacze „z pieczęcią” bierzemy odpowiedzialność za przekład dokumentów, które mogą zadecydować o powodzeniu Państwa spraw. To między innymi jakość naszych tłumaczeń decyduje o ich ważności — odpowiadamy więc za nią zarówno w świetle prawa, jak i wobec Państwa oczekiwań. Na zaufanie naszych klientów pracujemy już od lat — i mamy nadzieję, że powierzą je Państwo właśnie nam.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Łódź — jakie dokumenty wymagają tłumaczenia przysięgłego?

Tłumaczenia przysięgłe mogą Państwu towarzyszyć w wielu sferach życia. Przede wszystkim tych, które wymagają wizyt w urzędzie. Zgodnie z prawem, jedynie dokumenty przedłożone w języku polskim mogą zostać uznane przez urzędników państwowych za wiążące. Tyczy się to zarówno lokalnych, miejskich urzędów, jak i sądów oraz Urzędu Skarbowego. Pieczęci tłumacza przysięgłego pod dokumentem mogą oczekiwać także inne, niekoniecznie państwowe, instytucje: banki, towarzystwa ubezpieczeniowe czy szkoły. W ich przypadku uwierzytelnienie tłumaczenia stanowi gwarancję zgodności przekładu z oryginałem oraz potwierdzenie wiążącej mocy prawnej.

Znaczną część naszych klientów stanowią przedsiębiorcy — pomagamy im w procesie rozwoju firmy na międzynarodowym rynku czy w kontaktach z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

W biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Łódź możemy przygotować dla Państwa między innymi przekłady:

• dokumentów tożsamości;
  • pism urzędowych i sądowych;
  • dokumentów szkolnych oraz uczelnianych;
  • aktów stanu cywilnego i notarialnych;
  • dokumentacji technicznej;
  • dokumentów finansowych;
  • umów kupna-sprzedaży i najmu;
  • umów o pracę;
  • kontraktów pomiędzy przedsiębiorstwami, sprawozdań finansowych i innych dokumentów związanych z działalnością firmy.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Łódź

Jako biuro tłumaczeń SIMPLE jesteśmy obecni na rynku tłumaczeń uwierzytelnionych już od kilkunastu lat. W tym czasie mieliśmy okazję współpracować z tysiącami klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw; dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższą jakość tłumaczenia w przypadku każdego, nawet najściślej wyspecjalizowanego zlecenia. Służymy Państwu pomocą w przygotowaniu dokumentów nie tylko pod względem językowym, ale także i formalnym.

Doskonale rozumiemy, że wiele spośród Państwa spraw, z którymi do nas Państwo przychodzą, nie cierpi zwłoki. Staramy się, aby każdy z tłumaczonych przez nas dokumentów trafił na Państwa ręce w najkrótszym możliwym czasie — ponad 90% zleceń realizujemy zaledwie w ciągu dwóch dni. Tym z Państwa, którzy prowadzą swoją działalność lub mieszkają w Łodzi, możemy zaproponować także usługę tłumaczenia online, którą realizujemy na podstawie pliku PDF dokumentu, skanu, a nawet wysokiej jakości zdjęcia.