Tłumacz przysięgły języka angielskiego Katowice

Wiele osób poszukuje profesjonalnych ofert przekładów różnego rodzaju dokumentacji na język angielski. Już teraz rozpoczynamy naszą działalność w sercu województwa Śląskiego!

Tłumacz przysięgły – czym się zajmuje?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba zaufania publicznego, która w profesjonalny sposób przełoży dowolny przedstawiony dokument na język angielski. Jego fachowe umiejętności pozwolą dokonać tłumaczeń różnego rodzaju materiałów, w tym na przykład pism urzędowych, procesowych, dokumentacji pojazdów mechanicznych, dokumentacji przedsiębiorstw (w tym sprawozdań, umów, bilansów, itp.), jak również zaświadczeń, orzeczeń wydanych na szczeblu wojewódzkim, gminnym czy pism sądowych. Tłumacz przysięgły wszelkie dokumenty podpisuje i stempluje przy użyciu specjalnej pieczęci, która zawiera jego pozycję na liście tłumaczy przysięgłych. Obecnie dopuszczalną formą jest również poświadczanie wszelkiego rodzaju pism za pomocą kwalifikowanego podpisu Elektronicznego. Tłumacz przysięgły języka angielskiego dokonuje nie tylko standardowych przekładów tekstów, ale także wykonuje tłumaczenia techniczne oraz tłumaczenia specjalistyczne (w tym branżowe – prawne, medyczne). Jego zadaniem jest sporządzenie odpisu oryginału dokumentu w języku angielskim. Profesjonalny tłumacz oferuje także tłumaczenia ustne, czyli takie, które nie opierają się wyłącznie na wypowiedzi, a nie na materiale pisanym.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Katowicach, dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Nasze biuro od lat cieszy się wielkim uznaniem wśród szerokiej klienteli. Funkcjonujemy już od 2002 roku i z biegiem lat wciąż się rozwijamy. Zaufało nam już wiele osób – zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wraz ze wzrastającą potrzebą utworzenia kolejnej placówki, postanowiliśmy rozwinąć nasz zakres działań o tłumaczenia przysięgłe w miejscowości Katowice. Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na taką lokalizację? Obecnie Katowice to miasto, które bardzo szybko się rozwija, ma duży potencjał, a w jego sercu powstaje coraz więcej firm o profilu międzynarodowym. Jest to także miejsce, gdzie swoją drogę wybiera wielu studentów, w tym nie tylko tych z Polski. W Katowicach zamieszkuje coraz więcej obcokrajowców. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego pragniemy dać im możliwość korzystania z naszych usług. Tłumaczenia przysięgłe angielskiego nie są szeroką branżą, a Katowice naszym zdaniem nie mają wystarczającej liczby fachowców, którzy mogliby pomóc wielu osobom poszukującym profesjonalnych przekładów.

Tłumaczenia przysięgłe – co oferujemy naszym klientom?

Główną siedzibą naszego biura jest Bytom, jednak chcielibyśmy, by dostęp do naszych usług był znacznie większy. Tłumacz przysięgły języka angielskiego w miejscowości Katowice, umożliwiłby nam świadczenie fachowej pomocy w przekładach dokumentów na większym obszarze. Chcielibyśmy, aby profil naszej działalności nie zmienił się, a jedynie poszerzył o kolejne doskonale wyposażone biuro. Obecnie proponujemy naszym klientom skorzystanie z szerokiego wachlarza usług. Między innymi pomagamy Państwu w wykonywaniu przekładu różnego rodzaju tekstów źródłowych z języka polskiego na język angielski i odwrotnie. Do obszaru naszej działalności należą między innymi: tłumaczenia dla osób indywidualnych, tłumaczenia dla firm, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia dokumentacji samochodowej, tłumaczenia dyplomów oraz świadectw szkolnych i uniwersyteckich, tłumaczenia biznesowe czy też tłumaczenia spraw spadkowych. Wykonujemy także tłumaczenia na zlecenie organów ścigania oraz sądownictwa. Specjalizujemy się także w profesjonalnych tłumaczeniach ustnych. Naszym zamierzeniem jest poszerzenie oferty o działalność na terenie Katowic i pobliskich im miejscowości. W wyszukiwarce internetowej po wpisaniu frazy ”Tłumacz przysięgły Katowice” pojawia się bardzo mało wyników. Chcielibyśmy ułatwić Państwu skorzystanie z profesjonalnych usług przekładów w Katowicach oraz w ościennych miastach. Oczywiście nasze biuro będzie w dalszym ciągu prowadziło w dalszym ciągu usługę online, dzięki której będziemy mogli realizować zlecenia napływające do nas z całego kraju i nie tylko. Wszystkie usługi, jakich do tej pory udzielamy Państwu będą więc dostępne zarówno w naszej pierwotnej placówce w Bytomiu, jak i w Katowicach. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez naszą firmę są zawsze najwyższej jakości. Dostosowujemy się także do potrzeb wszystkich klientów i naszym zadaniem jest wykonywanie przekładów w jak najkrótszym czasie. Wiemy, jak ważne są terminy urzędowe, stąd też staramy się, by większość zleceń była wykonana w ciągu dwóch dni roboczych.

Jaki jest koszt tłumaczeń przysięgłych?

Nie posiadamy jednego uniwersalnego cennika. Do każdego zlecenia nasze biuro podchodzi w sposób indywidualny, dlatego też gorąco polecamy skorzystanie z naszego formularza wyceny, dzięki któremu w łatwy sposób mogą się z nami państwo skontaktować, przesyłając materiał, który ma ulec tłumaczeniu. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania tego zawodu, stąd też wszystkie tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego są zawsze najwyższej jakości. Katalog naszych ofert jest także otwarty. Z chęcią pomożemy w wykonaniu przekładu innego tekstu niż wymienione w naszym zakresie zadań. Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że przesłane do nas teksty źródłowe będą udostępniane osobom postronnym. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, dlatego tak wiele osób nam zaufało. Otrzymujemy ponad 1000 zleceń rocznie, jak również posiadamy ponad 100 stałych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez nasze biuro nie spotkały się z żadnymi uwagami. Dużym plusem naszej działalności jest także wykonywanie tłumaczeń w formie online. Dzięki temu możemy pomóc większej liczbie osób, które szukają szybkiego i precyzyjnego przekładu ważnej dokumentacji.

Tłumacz przysięgły Paweł Bujak jest zarejestrowany na liście tłumaczy przysięgłych, którą prowadzi Ministerstwo Sprawiedliwości. Ponadto jest on także członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS i Związku Zawodowego Tłumaczy Przysięgłych. Wykłada on także na uczelniach wyższych. Jest to osoba godna zaufania i sprawdzona, co znalazło potwierdzenie w opiniach naszych zadowolonych klientów.

 

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING