Tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa

Doskonała znajomość języka obcego czyni dobrego tłumacza. W przypadku niektórych tekstów to jednak nie wystarcza — by przekładane dokumenty miały właściwą moc prawną, potrzebują one pieczęci, którą posiada wyłącznie tłumacz przysięgły.

Kim jest tłumacz przysięgły Warszawa?

Tłumacz przysięgły Warszawa zajmuje wśród innych tłumaczy szczególną pozycję — jest to zawód zaufania publicznego, wiążący się z wyjątkowymi uprawnieniami, ale i z większą odpowiedzialnością. Jako tłumacze „z pieczęcią” zajmujemy się przekładem, między innymi, urzędowych dokumentów, aktów prawnych czy umów biznesowych — a więc tekstów, w których każdy błąd może zaważyć o ich ważności. Ze względu na nasze uprawnienia możemy nadawać tłumaczonym dokumentom moc prawną; taką samą, jaką posiada tekst w oryginale. Bierzemy przy tym na siebie odpowiedzialność nie tylko przed Państwem — ponieważ wiemy, że zawsze oczekują od nas Państwo tłumaczeń najwyższej jakości — ale także w świetle prawa.

Z tego powodu tłumacz przysięgły w Warszawie musi posiadać szczególne kwalifikacje. Dyplom ukończenia studiów lingwistycznych bądź filologicznych to nie wszystko — konieczne jest także zdanie państwowego egzaminu oraz uznanie za osobę godną zaufania publicznego (przede wszystkim — niekaraną). Zawód tłumacza przysięgłego to profesja dla najlepszych — w Biurze tłumacza przysięgłego SIMPLE już od wielu lat pracujemy na to, by zaliczyli nas Państwo właśnie do tego grona.

 

 

Kiedy konieczne jest tłumaczenie przysięgłe Warszawa?

Tłumaczenia przysięgłe różnią się od zwykłych tym, że jako jedyne wiążą się z nadaniem przekładanemu tekstowi wiążącej mocy prawnej. Państwowa pieczęć na przetłumaczonym dokumencie świadczy o jego pełnej zgodności z oryginałem oraz identycznym znaczeniu w świetle prawa. To niezwykle ważne w sprawach, z którymi na co dzień udają się Państwo do urzędów, banków lub mierzą się w ramach prowadzenia własnej działalności.

Biuro tłumacza przysięgłego SIMPLE zajmuje się przekładem dokumentów zarówno na potrzeby osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw czy instytucji. Mogą Państwo zlecić u nas tłumaczenie z języka angielskiego lub odwrotnie: 

 • dokumentów tożsamości — dowodów osobistych oraz paszportów;
 • oficjalnych pism urzędowych;
 • aktów wydawanych przez Urząd Stanu Cywilnego — urodzenia, małżeństwa i zgonu;
 • dokumentów sądowych — wyroków, postanowień czy pism;
 • aktów notarialnych — umów kupna-sprzedaży nieruchomości, aktów pełnomocnictwa;
 • testamentów;
 • dokumentów samochodowych — karty pojazdu, dowodu rejestracyjnego czy prawa jazdy;
 • dyplomów szkół, uczelni wyższych czy kursów;
 • umów o pracę;
 • umów najmu;
 • kontraktów biznesowych;
 • dokumentów rejestrowych — w tym odpisów z KRS;
 • dokumentów finansowych — faktur, sprawozdań, zeznań podatkowych czy zaświadczeń o dochodach.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa

W biurze tłumaczeń SIMPLE zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi już od kilkunastu lat. Pracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i prywatnymi — jesteśmy w stanie w pełni dostosować się nawet do najbardziej wyspecjalizowanych oczekiwań. 

Każdego roku realizujemy ponad tysiąc tłumaczeń z języka angielskiego i odwrotnie; to dzięki tak różnorodnym doświadczeniom możemy przygotować dla Państwa staranne, w pełni profesjonalne tłumaczenia niezależnie od rodzaju tekstu czy formy Państwa działalności. Większość zlecanych nam tekstów to dokumenty biznesowe oraz finansowe — umowy, kontrakty pomiędzy spółkami, sprawozdania czy zaświadczenia urzędów skarbowych. Jednak, pomimo że tłumaczenie przysięgłe Warszawa na potrzeby firm jest naszą specjalnością, możemy zagwarantować Państwu równie wysoką jakość w przypadku innych form dokumentów — urzędowych, sądowych czy notarialnych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa może także zaoferować Państwu usługę tłumaczenia ustnego. Podczas negocjacji handlowych, postępowań sądowych czy w trakcie załatwiania spraw w państwowych urzędach — zawsze możemy służyć Państwu pomocą.

W SIMPLE rozumiemy, jak cenny jest Państwa czas — i jak wiele formalnych spraw nie cierpi zwłoki. Dlatego staramy się, aby przekłady dokumentów realizować w jak najkrótszym czasie — z dumą możemy powiedzieć, że ponad 90% z nich jest gotowych do przekazania Państwu w ciągu dwóch dni od otrzymania zlecenia.

Siedziba naszego biura znajduje się w Bytomiu, jednak działalność prowadzimy obecnie na terenie całej Polski — także i w Warszawie. W trosce o naszych klientów oferujemy tłumaczenia przysięgłe Warszawa w formie online — do ich realizacji potrzebujemy jedynie oryginalnego dokumentu w formie pliku PDF, skanu, a nawet — wysokiej jakości zdjęcia.

Jak realizujemy tłumaczenia przysięgłe Warszawa w biurze tłumaczeń SIMPLE?

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wygodę naszych klientów — dlatego cały proces zlecania i realizacji zamówienia został przez nas uproszczony do maksimum. 
Każde zlecenie zaczyna się od wysłania nam tłumaczonego dokumentu — w formie pliku, zdjęcia bądź skanu. W przeciągu kilku godzin tłumacz przysięgły Warszawa przekaże Państwu, po zapoznaniu się z dokumentem i oceną jego długości oraz poziomu zaawansowania językowego, proponowaną wycenę oraz termin realizacji tłumaczenia. Na tym etapie otrzymają Państwo także możliwość dokonania zapłaty za przekład dokumentów — jeśli, oczywiście, zgodzą się Państwo na naszą ofertę.

Od razu po otrzymaniu potwierdzenia płatności przystępujemy do pracy. Niezależnie od tego, kto jest naszym klientem, każde zlecenie traktujemy z dokładnie taką samą starannością i profesjonalizmem. Indywidualne podejście do klienta (tak jak i do jego tekstu) to dla nas podstawa. 

Większość naszych zleceń realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych. Dbamy bowiem o to, aby nasi klienci nie byli narażeni na straty finansowe lub urzędowe trudności, którymi może przecież skutkować każde opóźnienie w dostarczeniu niezbędnych dokumentów. Sporządzony przekład, opatrzony odpowiednimi podpisami i pieczęcią tłumacza przysięgłego, prześlemy Państwu w formie cyfrowej lub listownie.
 

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING