Tłumacz przysięgły języka angielskiego Rzeszów

Wiele dokumentów i pism, z którymi mają Państwo na co dzień do czynienia, może być przetłumaczone jedynie przez tłumacza przysięgłego — językowego specjalistę o nieposzlakowanej opinii oraz szczególnych uprawnieniach. To wielka odpowiedzialność — warto powierzyć ją tłumaczowi godnemu zaufania.

Tłumacz przysięgły Rzeszów — bierzemy Państwa sprawy w nasze ręce

Od tłumaczy niezaprzysiężonych — tych, których przekłady spotykają Państwo na co dzień w książkach, które Państwo czytają lub podczas zakupów w internecie — różnimy się na pierwszym miejscu odpowiedzialnością. Jako tłumacze „z pieczęcią” dokonujemy bowiem przekładów dokumentów, które mają ogromne znaczenie w najważniejszych dla Państwa sprawach.

Nasza pieczęć może Państwu towarzyszyć podczas wizyty w urzędzie, przy zawieraniu umowy o kupnie mieszkania czy kontraktu z zagranicznym klientem biznesowym. Rozumiemy, że każdy błąd w przekładzie może zadecydować o ważności dokumentu — a co za tym idzie, o powodzeniu Państwa spraw. Dlatego właśnie tłumaczenia kluczowych dla Państwa pism może podjąć się jedynie tłumacz przysięgły Rzeszów, który swoją pieczęcią gwarantuje najwyższą jakość przekładu i nadaje mu moc prawną — co w świetle prawa jest w wielu sytuacjach koniecznością.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Rzeszów — kiedy mogą Państwo potrzebować naszej pomocy?

Pieczęć tłumacza przysięgłego powinna znaleźć się przede wszystkim pod dokumentami, z którymi udadzą się Państwo do lokalnego urzędu, sądu czy Urzędu Skarbowego. Zgodnie z prawem, pracownicy państwowych instytucji mogą uznać za ważne jedynie dokumenty sporządzone w języku polskim — lub te, które zostały przełożone przez tłumacza „z pieczęcią”.

To oczywiście nie wszystko. Pomoc tłumacza przysięgłego może być Państwu niezbędna chociażby przy załatwianiu spraw w banku, placówkach medycznych czy na uczelni wyższej — dla wielu instytucji pieczęć tłumacza jest najlepszym potwierdzeniem jakości przekładu i jego zgodności z oryginalnym dokumentem. Gros klientów naszego biura stanowią również przedsiębiorcy, którzy planują rozszerzenie swojej działalności na zagraniczne rynki lub już pracują z zagranicznymi partnerami.

W biurze tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Rzeszów możemy dla Państwa zrealizować tłumaczenia:

• pism urzędowych i sądowych;
  • aktów notarialnych oraz stanu cywilnego;
  • dokumentów finansowych;
  • specjalistycznej dokumentacji technicznej;
  • umów o pracę, najmu czy kupna-sprzedaży;
  • kontraktów biznesowych;
  • dokumentów samochodowych;
  • dyplomów i dokumentów szkolnych.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Rzeszów

Jako biuro tłumaczeń SIMPLE zajmujemy się przekładem oficjalnych pism już od kilkunastu lat — bez przerwy pracując na Państwa zaufanie. Każdego roku realizujemy ponad tysiąc tłumaczeń różnego typu dokumentów; od dowodów tożsamości po wielostronicowe sprawozdania finansowe. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu możemy Państwu służyć językowym wsparciem w każdej istotnej dla Państwa sprawie. Lub dla działalności Państwa firmy — szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w przekładach dokumentów finansowych oraz biznesowych.

W SIMPLE zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele spośród Państwa spraw nie cierpi zwłoki. Dlatego staramy się, aby gotowe przekłady trafiały do Państwa rąk tak szybko, jak to możliwe — ponad 90% zleceń realizujemy w ciągu dwóch dni. Tym z Państwa, którzy mieszkają lub prowadzą działalność w Rzeszowie możemy zaproponować także ofertę tłumaczenia online, realizowaną na podstawie dokumentów przesłanych przez Państwo w formie elektronicznej.