Tłumacz przysięgły języka angielskiego Tychy

Poznaj naszą ofertę biura tłumaczeń w Tychach

Wiele osób poszukuje biur tłumaczeń, które specjalizują się w przekładach różnych tekstów na język angielski. My zajmujemy się tym profesjonalnie od wielu lat. Poznaj ofertę naszego biura w Tychach.

Czym zajmuje się tłumacz przysięgły?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to powiernik publiczny, który zajmuje się profesjonalnym przekładem dokumentów na język angielski. Dzięki swoim umiejętnościom zawodowym potrafi tłumaczyć różne materiały, w tym np. pisma urzędowe i procesowe, dokumenty motoryzacyjne, dokumentację korporacyjną (m.in. raporty, umowy, bilanse itp.) oraz zaświadczenia czy też pisma z zakresu motoryzacji, decyzje i orzeczenia wydawane przez urzędy lub sądy. Wszystkie sporządzane przez niego dokumenty opatrzone zostają specjalną pieczęcią, która zawiera jego imię i nazwisko, a także numer, pod którym jego osoba widnieje na liście tłumaczy prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ten sposób wszystkie tłumaczenia przysięgłe są respektowane przez inne kraje, jak również zagraniczne urzędy czy uczelnie. Obecnie dopuszczalne jest także podpisywanie tak przedłożonej dokumentacji podpisem elektronicznym. Tłumacz przysięgły jest więc profesjonalistą w swojej branży, którego zadaniem jest pomoc przy sporządzaniu z materiałów źródłowych eksperckich tekstów w języku angielskim. Tłumaczenia przysięgłe są więc angielską kopią oryginalnych dokumentów.

 

 

Dlaczego warto wybrać nasze biuro??

Nasze biuro od wielu lat cieszy się dużym uznaniem wśród szerokiej klienteli. Istniejemy na rynku już od 2002 roku i przez te wszystkie lata stale się rozwijamy. Stąd też chcemy zaproponować nasze tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego w miejscowości Tychy. Dlaczego akurat wybraliśmy to miasto? Ponieważ naszą główną siedzibą jest Bytom. Nie każdy jednak ma możliwość dojazdu do Bytomia, a zyskujemy coraz więcej nowych klientów. Należy podkreślić w tym miejscu, że zaufało nam już wiele osób. Są to zarówno zleceniodawcy indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Aglomeracja Śląska to miejsce rozwoju wielu przedsiębiorstw, w tym wielu zagranicznych. Wzrasta także zainteresowanie podjęciem współpracy z nimi. Również Tychy stale się rozwijają. Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego to obszerna dziedzina, z której wciąż brakuje w tym miejscu specjalistów. Wychodzimy więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dlatego też otwieramy kolejne biura.

Tłumaczenia przysięgłe w Tychach – co oferujemy naszym klientom?

Główną siedzibą naszego biura jest Bytom, jednak chcielibyśmy, by dostęp do naszych usług był znacznie większy. Tłumacz przysięgły w miejscowości Tychy, umożliwiłby nam świadczenie fachowej pomocy w przekładach dokumentów na większym obszarze. Profil naszej działalności w dalszym ciągu pozostaje taki sam, poszerzamy go jedynie o nowe, profesjonalne biuro. Tłumacz przysięgły, z którym nawiązaliśmy współpracę na stałe – Paweł Bujak, jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dzięki swoim umiejętnościom uzyskał status tłumacza przysięgłego, który został wpisany na listę prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dzięki temu może on nie tylko sporządzać poświadczone za zgodność przekłady materiałów pisemnych, ale także wykonuje tłumaczenia ustne. Dodatkowo, by ułatwić Państwu dostęp do naszej oferty, posiadamy obecnie możliwość wykonywania tłumaczeń z certyfikowanym podpisem elektronicznym. Jesteśmy otwarci na wykonywanie wycen w formie online. Wystarczy, że skorzystasz z naszego prostego formularza umieszczonego na stronie internetowej. Nasi eksperci określą, ile będą kosztować tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego potrzebnych Państwu dokumentów. Przekażemy też informację, w jakim czasie takie zlecenie mogłoby zostać zrealizowane. Wiemy, że każdy ceni sobie nie tylko czas, ale profesjonalne podejście do każdego rodzaju dokumentów. Tłumacz przysięgły, który z nami współpracuje to ekspert w swojej dziedzinie. Większość zleceń realizujemy już w terminie dwóch dni roboczych. Sprawdź naszą pełną ofertę usług

 

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING