Tłumacz przysięgły języka angielskiego Dąbrowa Górnicza

Oferta biura tłumaczeń - Dąbrowa Górnicza

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich miejscowości w województwie śląskim. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Co robi tłumacz przysięgły?

Poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób zajmie się przekładem ważnej dokumentacji na język angielski? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz wersję, która będzie uznawana nawet w zagranicznych firmach czy uczelniach? Doskonale trafiłeś. Tłumacz przysięgły języka angielskiego, który współpracuje z naszym biurem, jest renomowanym ekspertem w swojej dziedzinie. Bogate doświadczenie, jakie posiada oraz wieloletnia praktyka pozwala mu na tworzenie wspaniałych przekładów nawet najtrudniejszych pism. A kim w ogóle jest taka osoba? Tłumacz przysięgły posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do tego, aby dokonać przekładu materiału źródłowego na język angielski lub odwrotnie. Nasze biuro specjalizuje się w różnego rodzaju tłumaczeniach. Wykonujemy przekłady pisemne oraz ustne, czyli takie, które nie posiadają formy pisanej.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Dąbrowie Górniczej, dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba, która jest wpisana na listę prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ten sposób dokumentacja sporządzona przez niego jest opatrzona specjalną pieczęcią, gwarantującą jej autentyczność. Wykonujemy także zdalne tłumaczenia przysięgłe, które są przez nas podpisywane certyfikowanym podpisem elektronicznym. Z uwagi na rozwój naszej firmy na rynku, postanowiliśmy otworzyć nową filię w Dąbrowie Górniczej. To miasto, które jest położone w sercu Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego. Tłumacz przysięgły języka angielskiego w miejscowości Dąbrowa Górnicza, to doskonała oferta skierowana szczególnie dla osób, które zamieszkują w tych okolicach. Z uwagi na to, że stawiamy na ciągły rozwój naszej działalności, a główna siedziba naszej firmy mieści się w Bytomiu, tłumacz przysięgły w mieście Dąbrowa Górnicza będzie odpowiedni dla tych klientów, którzy nie mają czasu na dojazd do Bytomia.

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe – co oferujemy naszym klientom?

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego z różnych dziedzin. Zajmujemy się przekładem standardowych tekstów, lecz w naszej ofercie znajdziesz również tłumaczenia techniczne oraz specjalistyczne. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wykonasz u nas tłumaczenia pism urzędowych, procesowych czy dokumentacji dojazdów mechanicznych. Zajmujemy się także przekładem umów, sprawozdań czy bilansów przedsiębiorstw. Wydajemy poświadczone za zgodność orzeczenia oraz decyzje wydane na szczeblu administracji gminnej oraz wojewódzkiej. Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego są zawsze dokładnie sprawdzane, ponieważ sporządza je doświadczony tłumacz przysięgły. Oferujemy pomoc w przekładzie tekstów w formie stacjonarnej, m.in. w biurze na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, ale i w formie zdalnej, przy pomocy formularza online. Zapraszamy do współpracy! Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą naszych profesjonalnych usług.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING