Tłumacz przysięgły języka angielskiego Będzin

Biuro tłumaczeń w Będzinie

Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy zajmą się przekładem dokumentacji na język angielski, dobrze trafiłeś. Nasze biuro otworzyło oferuje tłumaczenia również dla mieszkańców Będzina i okolic.

Kim jest tłumacz przysięgły?

Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego to coraz bardziej popularny termin, którego poszukuje wiele osób. Dzieje się tak, ponieważ żyjemy w czasach, w których powstaje coraz więcej korporacji, a co za tym idzie, spotykamy się na co dzień z różnymi kulturami. Część osób poszukuje pracy poza granicami naszego kraju, część osób z kolei migruje do Polski. Niektórzy wybierają studia zagraniczne. Do tego wszystkiego niezbędne jest wykonanie fachowego przetłumaczenia dokumentacji, która potwierdza nasze kwalifikacje. Tłumacz przysięgły wykonuje właśnie takie usługi. Nasze biuro współpracuje w ekspertem w tej dziedzinie – Pawłem Bujakiem. Jest to tłumacz przysięgły, który posiada bogate doświadczenie i oferuje szeroki zakres usług dla każdego.

 

 

Czym cechuje się nasze biuro tłumaczeń?

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem przekładów różnego rodzaju dokumentacji na język angielski. Tłumaczenia przysięgłe, jakie oferujemy, dotyczą różnych branż, zarówno tych specjalistycznych jak prawo czy medycyna, jak i też technicznych opisów. Tłumacz przysięgły języka angielskiego wykonuje usługi z zakresu przekładów pisemnych oraz ustnych, czyli takich, które nie posiadają źródła pisanego. Oferujemy także tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentacji związanej z wydawaniem decyzji administracyjnych, pism sądowych czy procesowych, dokumentacji pojazdów mechanicznych oraz dyplomów ukończenia uczelni wyższych lub potwierdzających zdobyte kwalifikacje. Wszystkie tłumaczenia przysięgłe są opatrzone pieczęcią, która potwierdza ich zgodność z oryginałem. Co więcej, dopuszczamy także formę zdalnych tłumaczeń, wtedy dokumenty zostają pospisywane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jesteśmy grupą profesjonalistów, dla których szczególnie ważne jest zadowolenie naszych klientów oraz wysoka jakość wszystkich usług, jakie wykonujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak sprawnie wykonać przekład nawet najbardziej skomplikowanych materiałów źródłowych. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i z firmami. Tłumacz przysięgły języka angielskiego wykonuje także przekłady dokumentacji biznesowej – sprawozdań, bilansów czy umów.

Nowe biuro w Będzinie - dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Nasze biuro od lat cieszy się wielkim uznaniem wśród szerokiej klienteli. Funkcjonujemy już od 2002 roku i wciąż się rozwijamy. Wraz ze wzrastającą potrzebą utworzenia kolejnej placówki, postanowiliśmy rozwinąć nasz zakres działań o tłumaczenia przysięgłe w miejscowości Będzin. Jest to miasto, które bardzo szybko się rozwija, ma duży potencjał, a w jego sercu powstaje coraz więcej firm o profilu międzynarodowym. Jest to szczególnie duże udogodnienie dla klientów, którzy zamieszkują w Będzinie, a szukają profesjonalistów, którzy będą w szybki sposób wykonać tłumaczenia przysięgłe ważnych tekstów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych tłumaczeń, jak również zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowej wyceny przekładów.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING