Tłumacz przysięgły języka angielskiego Toruń

Tłumaczenie oficjalnych dokumentów — tych, które mogą towarzyszyć Państwu podczas wizyty w urzędzie, banku, czy podczas negocjacji z zagranicznym klientem — to dla tłumacza największe wyzwanie. Takiej odpowiedzialności może podjąć się jedynie tłumacz przysięgły — specjalista doskonale znający język i posiadający państwowe uprawnienia.

Tłumacz przysięgły Toruń — tłumacz godny zaufania

Co łączy tłumacza przysięgłego z adwokatem lub lekarzem? Podobnie jak wymienione profesje, jest to zawód oparty na zaufaniu naszych klientów i partnerów. Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów, które odgrywają kluczowe role w najważniejszych dla Państwa sprawach — od aktów notarialnych i pism sądowych po sprawozdania finansowe przedsiębiorstw. W przypadku takich przekładów każdy błąd może zadecydować o ich ważności — a co za tym idzie, o powodzeniu Państwa spraw lub prawidłowym funkcjonowaniu Państwa firmy.

Jako tłumacze przysięgli wyróżniamy się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale i specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa, finansów czy zagadnień technicznych. Posiadamy państwowe uprawnienia, które umożliwiają nadawanie przekładanym pismom mocy prawnej równoważnej oryginalnym dokumentom — co wyróżnia nas spośród innych tłumaczy. Bierzemy przy tym pełną odpowiedzialność za jakość naszych tłumaczeń — zarówno wobec Państwa oczekiwań, jak i w świetle prawa. Mogą nam Państwo zaufać — tłumacz przysięgły Toruń w biurze SIMPLE zadba o Państwa sprawy.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Toruń — w jakich sprawach możemy Państwu pomóc?

Jak Państwo wiedzą, jedynym językiem urzędowym w naszym kraju jest język polski. W praktyce oznacza to, że pracownicy instytucji państwowych — urzędów miejskich, Urzędu Skarbowego, sądów czy szkół — nie mogą uznać za ważne dokumentów przedłożonych w innym języku. Jeżeli wybierają się Państwo ze swoimi sprawami do takich instytucji — będą Państwo potrzebowali tłumaczenia uwierzytelnionego.

Pieczęci tłumacza przysięgłego mogą wymagać także podmioty prywatne — przede wszystkim banki oraz inne instytucje finansowe. Dla nich stanowi ona potwierdzenie wierności przekładu i jego wiążącej mocy prawnej. Wreszcie, tłumaczenie przysięgłe nierzadko okazuje się być koniecznością podczas prowadzenia działalności gospodarczej; zwłaszcza jeśli blisko współpracują Państwo z partnerami z zagranicy lub planują rozszerzyć swoją działalność na nowe rynki.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły języka angielskiego Toruń przygotuje dla Państwa przekłady z angielskiego na polski lub odwrotnie:

  • aktów notarialnych i stanu cywilnego;
  • dokumentów tożsamości;
  • pism sądowych;
  • umów kupna-sprzedaży oraz najmu;
  • dyplomów szkolnych;
  • dokumentów samochodowych;
  • dokumentów finansowych;
  • kontraktów biznesowych;
  • dokumentacji technicznej.

Biuro tłumaczeń SIMPLE — tłumacz przysięgły angielskiego Toruń

W SIMPLE pracujemy na Państwa zaufanie już od kilkunastu lat. Każdego roku realizujemy dla naszych klientów — zarówno indywidualnych, jak i stałych partnerów biznesowych — ponad tysiąc przekładów różnego rodzaju dokumentów i pism. Nasze doświadczenia pozwoliły nam wyspecjalizować się szczególnie w zakresie tłumaczeń na potrzeby biznesu; gwarantujemy jednak Państwu, że mogą nam Państwo powierzyć każdą z Państwa oficjalnych spraw. Do każdej z nich podchodzimy z jednakową, najwyższą troską.

Z myślą o wygodzie naszych klientów — a zwłaszcza tych z Państwa, którzy mieszkają lub rozwijają swoją działalność w Toruniu — przygotowaliśmy możliwość realizacji tłumaczenia online, do skorzystania z której serdecznie zachęcamy. Zapewniamy, że gotowy przekład trafi na Państwa ręce w pierwszym możliwym terminie — 90% naszych tłumaczeń trafia do klientów w ciągu zaledwie dwóch dni.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING