Tłumaczenia dokumentów sądowych

Przekłady dokumentów prawnych obarczone są wieloma obostrzeniami i wymaganiami. Szczególną ich formą są zaś tłumaczenia dokumentów sądowych, których sporządzeniem zająć się może wyłącznie tłumacz przysięgły — na przykład z Biura Tłumacza Przysięgłego SIMPLE.

 

Tłumaczenia dokumentów sądowych — zawsze zgodne z literą prawa

Choć sądowa wokanda większości z nas kojarzy się przede wszystkim ze sprawami karnymi, wejścia na drogę sądową wymaga również wiele kwestii dotyczących m.in. prowadzenia działalności gospodarczej czy naszego codziennego życia. Procesy sądowe często są skomplikowane — a szczególnie wtedy, gdy jedna ze stron musi przedstawić dokumenty w innym języku niż polski.

 

 

Tłumaczenia dokumentów obcojęzycznych w procesie sądowym bezwzględną koniecznością — sędzia może zażądać ich sporządzenia w toku postępowania. Ze względu na bardzo specyficzną formę, jaką przybierają tego typu dokumenty oraz fachowy język, którym się posługują i zgodnie z prawem Rzeczpospolitej Polskiej, przekładem takich pism może zająć się jedynie tłumacz przysięgły.

 

Specjalista doskonale znający oba języki przekładu, biegle operujący językiem administracyjnym i prawnym oraz posiadający państwową pieczęć, którą potwierdza wierność tłumaczenia i jego wiążącą moc prawną — pomocy takiego tłumacza mogą Państwo potrzebować w toku postępowania sądowego. I znajdą go Państwo w Biurze Tłumacza Przysięgłego SIMPLE.

 

Tłumaczenia dokumentów sądowych w Biurze Tłumacza Przysięgłego SIMPLE

Jako Biuro Tłumacza Przysięgłego SIMPLE, realizujemy dla naszych klientów tłumaczenia dokumentów sądowych już od kilkunastu lat. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu, możemy Państwu zagwarantować stuprocentową rzetelność i przejrzystość każdego przekładubez względu na jego formę. Zajmujemy się tłumaczeniem takich dokumentów jak:

  • dokumenty dowodowe;
  • oświadczenia pisemne;
  • opinie biegłych;
  • orzeczenia sądowe i uzasadnienia wyroków;
  • pozwy i wnioski;
  • skargi, apelacje i zażalenia.

 

Służymy pomocą zarówno w przekładach z języka angielskiego na polski, jak i odwrotnie. Z myślą o Państwa wygodzie, możemy zaproponować usługę tłumaczenia online — na podstawie pliku PDF, skanu, wysokiej jakości zdjęcia dokumentu. Gwarantujemy realizację przekładu w pierwszym możliwym terminie — 90% naszych tłumaczeń trafia na ręce klientów w ciągu dwóch dni roboczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług — i powierzenia najważniejszych dla Państwa spraw profesjonalistom.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING