Tłumaczenia przysięgłe angielski Zabrze

Biuro tłumaczeń – teraz w Zabrzu!

Jeżeli szukasz profesjonalnych ofert przekładów różnego rodzaju dokumentacji na język angielski, dobrze trafiłeś!

Kim jest tłumacz przysięgły języka angielskiego?

Tłumaczenia przysięgłe to rodzaj przekładu dokumentacji, która pierwotnie występuje w języku polskim, a potrzebujemy ich duplikatu w języku angielskim. Tłumacz przysięgły języka angielskiego jest z kolei osobą, która zajmuje się tym profesjonalnie. Jest to człowiek, który specjalizuje się w tego typu przełożeniach, by były one respektowane na całym świecie. Jego fachowe umiejętności pozwolą dokonać tłumaczeń różnego rodzaju materiałów, w tym na przykład pism procesowych lub urzędowych, dokumentacji pojazdów mechanicznych, wszelkiej dokumentacji firmowej, w tym umów, sprawozdań czy bilansów. Tłumacz przysięgły języka angielskiego zajmuje się także wydawaniem poświadczonych za zgodność z oryginałem zaświadczeń, orzeczeń wydanych na szczeblu wojewódzkim, gminnym czy decyzji wydanych przez organy administracyjne. Jego zadaniem jest nie tylko wykonanie ich przekładu, ale także opatrzenie ich specjalną pieczęcią, która zawiera jego pozycję na liście tłumaczy przysięgłych. Obecnie tłumacz przysięgły może także poświadczyć wszelkiego rodzaju pisma za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Nasze biuro specjalizuje się w wykonywaniu różnych przekładów, możesz zlecić nam tłumaczenia przysięgłe nie tylko standardowych dokumentów, ale także wykonanie usług z zakresu tłumaczeń technicznych czy specjalistycznych – w tym branżowych, np. z zakresu medycyny czy prawa. Tłumacz przysięgły ma za zadanie sporządzić odpis oryginału dokumentu w języku angielskim. Nasza firma zajmuje się także tłumaczeniami ustnymi, które są mniej powszechne. Polegają one na przekładzie tekstu, którego źródło nie ma pierwotnie pisemnej formy.

 

 

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w Zabrzu, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Nasza firma od wielu lat cieszy się dużym uznaniem wśród szerokiej klienteli. Funkcjonujemy na rynku już od 2002 roku. Chcemy wciąż się rozwijać, dlatego też otwieramy się na nowe horyzonty. W ten sposób powstało naszego nowe biuro w Zabrzu. Zaufało nam już wiele osób. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego wykonujemy w sposób profesjonalny i niezwykle szybki, ponieważ wiemy, jak ważny jest czas dla naszych klientów. Obecnie postanowiliśmy rozwinąć zakres naszych usług o tłumaczenia przysięgłe na język angielski w miejscowości Zabrze. Skąd ten pomysł? Ponieważ aglomeracja śląska to miejsce, w którym wiele zagranicznych firm tworzy swoje placówki, a co za tym idzie, wiele Polaków znajduje w nich zatrudnienie. Ponadto na Śląsk imigruje duża ilość studentów, którzy osiedlają się w kraju w celu wzbogacenia swojej wiedzy, a w późniejszym czasie, podjęcia pracy marzeń. Do tego są im potrzebne odpisy dokumentacji z uczelni czy też dyplomów potwierdzających ich kwalifikacje zawodowe. Nasz tłumacz przysięgły, który stacjonuje w miejscowości Zabrze, z pewnością w tym pomoże. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego pragniemy dać im możliwość korzystania z naszych usług na większą skalę. Naszym zdaniem Zabrze nie ma wystarczającej liczby fachowców, którzy mogliby pomóc wielu osobom poszukującym profesjonalnych przekładów. Pierwotnie nasza firma rozpoczęła działalność w Bytomiu – teraz pragniemy pomagać również innym osobom, które zamieszkują w ościennych miejscowościach.

Jaki jest koszt tłumaczeń przysięgłych?

Nasza firma nie posiada jednego uniwersalnego cennika. Do każdego klienta nasze biuro podchodzi w sposób indywidualny, dlatego też gorąco polecamy skorzystanie z naszego formularza wyceny. Dzięki któremu w łatwy sposób mogą się z nami państwo skontaktować, przesyłając materiał, który ma ulec tłumaczeniu. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego od wielu lat. Posiadają oni wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania tego zawodu, dlatego wszystkie przekłady cechuje wysoka jakość. Dużym plusem naszej działalności jest także wykonywanie tłumaczeń w formie online. Dzięki temu możemy pomóc większej liczbie osób, które szukają szybkiego i precyzyjnego przekładu ważnej dokumentacji.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING