Tłumacz przysięgły języka angielskiego Piekary Śląskie

Poznaj nasze nowe biuro tłumaczeń w Piekarach Śląskich

Jeżeli jesteś mieszkańcem Piekar Śląskich i szukasz profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego różnych tekstów, doskonale trafiłeś. Poznaj pełną ofertę naszego nowoczesnego biura tłumaczeń.

Kim jest tłumacz przysięgły?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego jest osobą zaufania publicznego, która w sposób profesjonalny zajmuje się przekładem dowolnego materiału źródłowego na język angielski. Dzięki temu, iż posiada szeroką wiedzę na temat tłumaczeń różnego rodzaju dokumentacji, możesz zwrócić się do niego o przekład na przykład pism urzędowych, wyroków sądowych, dokumentacji pojazdów mechanicznych czy też otrzymać kopie dyplomów poświadczone za zgodność przy użyciu specjalnej pieczęci. Co ważne, tłumacz przysięgły jest ekspertem w swojej dziedzinie, dlatego też figuruje na specjalnej liście publikowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje ze specjalistami w swoim fachu. Posiadamy bogatą ofertę tłumaczeń wielu rodzajów dokumentacji. Wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne, czyli nieopierające się na materiale pisanym, jak i tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia techniczne i specjalistyczne.

 

 

Dlaczego nasza oferta jest taka wyjątkowa?

Biuro tłumaczeń, które prowadzimy, ma wieloletnią tradycję, na rynku jesteśmy już od 2002 roku. Co więcej, zaufało nam już wiele osób. Współpracujemy także z wieloma klientami na stałe. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorców. W celu usprawnienia naszych usług i chęci rozwoju otwieramy się na nowe horyzonty – w ten sposób powstało biuro tłumaczeń w Piekarach Śląskich. Tłumaczenia przysięgłe są branżą bardzo wymagającą, dlatego też zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych usług. Staramy dopasować się do potrzeb każdego, dlatego też nasze zlecenia są realizowane w szybkim czasie. Piekary Śląskie to już kolejna lokalizacja naszego biura! Obecnie staramy się stworzyć sieć usług dostępnych w wielu miastach województwa śląskiego. Dlaczego zdecydowaliśmy się na taką lokalizację? Zgłasza się do nas wielu klientów, którzy z uwagi na miejsce zamieszkania czy pracy, nie są w stanie szybko dotrzeć do naszego głównego biura, które mieści się w Bytomiu. Dlatego też stwierdziliśmy, że tłumacz przysięgły w miejscowości Piekary Śląskie będzie doskonałą alternatywą dla osób, które właśnie tam najczęściej przebywają.

Tłumaczenia przysięgłe – jakie usługi oferujemy?

Specjalizujemy się w różnych przekładach tekstów. Nasze tłumaczenia przysięgłe są zawsze w pełni profesjonalne. Dzięki naszym usługom każdy może w szybki sposób uzyskać dokument, jakiego potrzebuje. Przede wszystkim wprowadziliśmy także nowoczesną usługę wykonywania tłumaczeń całkowicie online. Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który pozwoli Państwu umieścić oryginalny dokument w dogodnej formie, a my wycenimy go, jak również poinformujemy, ile czasu potrzebujemy, by wykonać tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego. Ostatecznie to Państwo zdecydują, czy mamy wykonywać usługę. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe. Oprócz tłumaczeń online, wykonujemy także kompleksowe przekłady tekstów pisanych oraz tłumaczenia ustne. Posiadamy szerokie doświadczenie w dokumentacji specjalistycznej i technicznej. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakiego rodzaju jest materiał, którego tłumaczenia potrzebujecie, nasi eksperci z pewnością w tym pomogą. Jasno określą jego formę oraz cenę wykonanej usługi. Dzięki temu, że tłumacz przysięgły, z jakim współpracujemy jest wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie dokumenty przez nas przetłumaczone będą uznawane we wszystkich krajach.

Co charakteryzuje nasze biuro tłumaczeń?

Nasze biuro cechuje przede wszystkim doświadczenie, jak i pasja. Uwielbiamy wykonywać to, w czym jesteśmy najlepsi. Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego są wykonywane przez profesjonalistę. W naszej firmie jesteśmy otwarci na ludzi, dlatego też łatwo nawiązujemy współpracę z różnego rodzaju klientami. Już dziś zapoznaj się z szerokim wachlarzem naszych usług.

facebooklinkedin
ALL RIGHTS RESERVED 2020. CREATED BY DEOLING